درباره ما


گروه تولیدی صنعتی آرتا زغال

شرکت تولیدی صنعتی آرتا زغال با تکیه بر توانایی پرسنل متخصص و متعهد و با استفاده از مجهز ترین ماشین آلات و ابزار آلات تولیدی و همچنین مرغوب ترین مواد اولیه با هدف ارائه محصولات با کیفیتی فراتر از استاندارد از سال ۱۳۸۸ اقدام به فعالیت نموده است.

تولید و راه اندازی خط تولید انواع زغال به عنوان اصلی ترین محصول شرکت آرتا زغال ، با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می‌شود و همچنین کلیه فرایند تولید از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه خروج محصول نهایی از کارخانه ، تحت نظارت پرسنل کنترل کیفیت قرار دارد.

این شرکت با اتکا به سالها تجربه برموفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب ، امروز توان طراحی ، تولید و آزمون انواع دستگاه های تولید زغال (بریکتی ، کبابی ، لیمو ، نارگیلی ، مرکبات و …) همراه با نصب و راه اندازی ، خرید و فروش انواع چوب (ضایعاتی ، پالتی ، زغالی )، تامین مواد اولیه تولید زغال ، ساخت کوره های صنعتی نسل جدید و بر اساس استانداردهای معتبر دارا می باشد.

سال 1388 : (شروع به ساخت کوره زغال ثابت / وارد کردن خط تولید زغال فشرده از کشور چین)

شروع به ساخت کوره زغال ثابت برای تولید زغال چوبی با آجر و محفظه فلزی کردیم و با یک سفر 12 روز از کشور چین خط تولید زغال فشرده رو در بهمن ماه سال 88 وارد ایران کردیم.

سال 1389 : (طراحی و ساخت کف آباروت / راهندازی خط تولید زغال فشرده)

کف کوره بعد یک سال از بین رفت بعد از تحقیقات زیاد کوره های ذوب و آجر پزی نیز شروع به ساخت کف آباروت شدیم تا کف کوره دوام بالایی داشته باشد و همچنین بعد 6 ماه از وارد کردن خط تولید زغال فشرده در تیر ماه سال 89 خط تولید زغال فشرده را اهندازی و شروع به تولید زغال فشرده کردیم.

سال 1390 : (ساخت کوره زغال متحرک / معرفی و فروش زغال فشرده در بازار)

به علت اجاره بودن کارگاه مجبور به جابجایی شدیم و در آن زمان به فکر ساخت کوره متحرک با عایق بندی جداره ای شدیم و از طرفی زغال فشرده تولید شده را به صورت مویرگی به بازار معرفی می کردیم که به علت جدید بودن با مشکلات فروش مواجه بودیم.

سال 1391 : (مونتاژ و معرفی خط تولید زغال فشرده )

در کنار تولید زغال فشرده شروع به مونتاژ خط تولید زغال فشرده شدیم و بازار داخلی این خط تولید را معرفی کردیم.

سال 1392 : (اتومات کردن کوره زغال)

با گذشت 2 سال از تبدیل کوره ثابت به متحرک به فکر اتومات کردن کوره زغال توسط تابلو برق شدیم و برای اولین بار در این با آزموت خطا کردن انواع چوب برنامه پخت هر چوب را وارد تابلو برق کردیم.

سال 1393 : (اولین صادرات دستگاه زغال)

برای اولین بار در ایران سال 93 شروع به صادرات 10 دستگاه خط تولید زغال فشرده به همراه کوره زغال صنعتی به کشور عراق کردیم و شروع به ساخت خط تولید زغال فلافلی و نارگیلی نمود.

سال 1394 : (ارتقاء کوره زغال صنعتی)

با گذشت 7 سال از ساخت کوره زغال نیز ساختار و عملکرد کوره زغال به شکل چشم گیری  ساخته شد.

سال 1395 : (احداث جایگاه تامین مواد اولیه / اعطاء نمایندگی پخش زغال)

احداث جایگاه تامین مواد اولیه در استان فارس و مازندران و اعطاء نمایندگی پخش زغال در استان های تهران و آذربایجان شرقی و فارس و اصفهان

سال 1396 : (افزایش تولید زغال و صادرات زغال)

افزایش تولید زغال چوبی از 30 تن به بالای 60 تن در ماه و افزایش تولید زغال فشرده از 12 تن به بالای 40 تن در ماه و و اقدام به صادرات زغال فشرده به کشور های عراق و ترکیه و آذربایجان نمود.

سال 1397 : (احداث تولیدی زغال در کشور آذربایجان / دریافت تندیس برترین تولید کننده)

با افزایش قیمت دلار در سال 97 نیز شرکت به احداث تولیدی زغال در کشور آذربایجان اقدام گردید همچنین شرکت افتخار دریافت تندیس برترین تولید کننده را داشت.

سال 1398 : (احداث تولیدی زغال در کشور ترکیه / ساخت خط تولید زغال کربن اکتیو)

شرکت آرتا زغال بعد از احداث تولیدی زغال در کشور آذربایجان نیز در کشور ترکیه اقدام به احداث تولید زغال اقدام گردید همچنین شرکت شروع به ساخت خط تولید زغال کربن اکتیو و کوره دوار اقدام نمود.

سال 1399 : (افتتاح اولین پارک صنعتی زغال و دریافت تندیس صنعت سبز منابع طبیعی)

با فراگیر شدن ویروس کرونا در سطح جهان نیز و تعطیلی بسیاری از کارخانجات و … افتتاح اولین پارک صنعتی زغال در ایران افتخاری بزرگی بود برای مجموعه آرتا زغال که توسط استاندار محترم استان اردبیل احداث گردیدهمچنین شرکت افتخار دریافت تندیس صنعت سبز منابع طبیعی را داشت.

سال 1400 : ( رونمایی خط تولید زغال فشرده مدل آرکیو 800)

رونمایی از خط تولید زغال فشرده مدل آرکیو 800 بروزترین خط تولید زغال فشرده در خاورمیانه توسط شرکت آرتا زغال انجام گردید.

چشم اندازمان کجاست ؟

این شرکت با اتکا به سالها تجربه برموفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب ، امروز توان طراحی ، تولید و آزمون انواع دستگاه های تولید زغال (بریکتی ، کبابی ، لیمو ، نارگیلی ، مرکبات و …) همراه با نصب و راه اندازی ، خرید و فروش انواع چوب (ضایعاتی ، پالتی ، زغالی )، تامین مواد اولیه تولید زغال ، ساخت کوره های صنعتی نسل جدید و بر اساس استانداردهای معتبر دارا می باشد .

ماموریتمان چیست ؟

بازار فروش زغال‌ همیشه در ایران داغ بوده چون زغال یک اقلام مصرفی روزمره مردم ایران شده است به دو دلایل که دلیل اول ایرانی ‌ها اصولا به کباب علاقه زیادی دارند مصرف زغال کبابی بیشتر بوده و دلیل دوم نیز با مصرف بالای قلیان در ایران بازار فروش زغال ‌های قلیانی نیز فروش خوبی دارد.
از همه مهم تر مواد اولیه برای تولید زغال در ایران هم قیمت پایین بوده و هم در همه فصول در بازار موجود می باشد همچین زغال تاریخ انقضا ندارد که بهترین مزیت برای تولید کننده بوده و ادوات زغال نسبت به سایر خط تولید ها ارزان قیمت و ساخت داخلی نیز می باشد .
ولی در سود دهی تولید زغال آنچه مهم است دانش فنی یا همان تجربه در تولید می باشد که شرکت سازنده ادوات زغال موظف در انتقال این تجربه به کسانی که میخواهند تولید زغال را شروع کنند می باشد یعنی نصب و آموزش و راهندازی باید رکن اصلی شخص خریدار خط تولید زغال از سازنده باشد.

محوریت کاری ما
رعایت استانداردهای کیفی
Compliance with quality standards
حفظ محیط زیست
Environmental Protection
تکنولوژی مدرن
modern technology
استفاده از بهترین مواد اولیه

use the best raws materials

مهندسی و استراتژی فروش
Engineering and sales strategy

هیچ فاصله ای تا کارآفرین شدن و سود بدون ریسک نیست ، آماده اید ؟

ورود به فروشگاه ما

سبد خرید