سایر تجهیزات ادوات زغال

شرکت آرتا زغال بزرگترین فروشنده تجهیزات ادوات زغال اعم از دستگاه بسته بندی زغال و دستگاه برش زغال و تابلو برق و مشعل و غیره در کشور عزیزمان ایران می باشد.

دستگاه بسته بندی زغال

دستگاه بسته بندی برای بسته بندی زغال شما در بسته بندی های محکم و زیبا با ابعاد و مدل دلخواه شما می باشد تفاوت قیمت زغال بسته‌بندی شده با زغال باز در بازار چندین برابر می باشد این یعنی تنها با یک دستگاه بسته‌بندی زغال ، سودی بیشتری خواهید داشت

دستگاه برش زغال

دستگاه برش زغال برای برش زغال شما در ابعاد دلخواه شما می باشد تفاوت قیمت زغال برش خورده با زغال برش نخورده در بازار فرق دارد این یعنی تنها با یک دستگاه برش زغال ، سودی بیشتری خواهید داشت.

تابلو برق

تابلو برق یکی از مهمترین اجزای ادوات زغال (مغز دستگاه) به خصوص در کوره زغال صنعتی محسوب می شود چون در تولید زغال چوبی با کوره صنعتی زغال تنوع چوب در کشورمان زیاد می باشد پس باید تمامی برنامه پخت چوب ها را که نسبت به آب و هوا و بافت چوبی تفکیک می شود را در تابلو برق داشت .

سیستم خشک کن

دستگاه خشک کن

یکی از مهم ترین بخش در تولید زغال چینی ایجاد رطوبت لازم و کافی در مواد اولیه است که توسط سیستم خشک کن انجام می گیرد . کیفیت دستگاه خشک کن زغال نیز نقش بسیار مهمی در کیفیت زغال فشرده نحوه عملکرد خط تولید زغال فشرده دارد.

سبد خرید