آپشن خط تولید زغال فشرده مدل آرکیو 800

آپشن خط تولید زغال فشرده مدل آرکیو 800

اشتراک گذاری مقاله

در کشورمان به خاطر گرایش بیشتر مردم به تولید زغال فشرده نیز خط تولید زغال فشرده هر سال با آپشن و ویژگی های جدید به بازار معرفی کردیم.

آپشن های خط تولید زغال فشرده با هدف راحتی کار و بالا رفتن راندمان تولید و بالا رفتن کیفیت زغال به بازار اراِئه گردید.

حال میپردازیم به آپشن های خط تولید زغال آرکیو 800 که در سال 1400 توسط شرکت آرتا زغال به بازار معرفی گردید.

خط تولید زغال فشرده آرکیو 800 یکی از بروزترین خط تولید زغال فشرده در خاورمیانه ارائه شده توسط شرکت آرتا زغال است که با استفاده از فناوری های نوین و از متریال کیفیت بالا ساخته شده است.

این خط تولید کاملا اتوماتیک بوده و انتقال مواد اولیه به صورت اتوماتیک انجام می گیرد در ضمن امکان کنترل و تنظیم به وسیله گوشی هوشمند را دارا می باشد.

خط تولید زغال فشرده آرکیو 800 اولین دستگاه تمام اتوماتیک در خاورمیانه که هیچگونه آلایندگی ندارد.

در خط تولید زغال فشرده آکیو 800 مصرف گاز و برق تا ۴۰% بهینه شده است.

با خط تولید زغال فشرده آرکیو 800 می توان هر شیفت 3 تن بریکت یعنی حدود 800 کیلوگرم زغال فشرده تولید کرد.

خط تولید زغال فشرده آرکیو 800 دارای تابلو برق مرکزی PLC با مانیتور لمسی 7 اینج و میکروکنترولر از طریق HMI و دارای سیستم هوشمند تشخیص خرابی و دیاگ دستگاه و دارای سیستم نمایشگر تشخیص مقدار مواد اولیه به صورت دیجیتال و از طریق سنسور و غیره که در اجزاء کامل خط تولید موارد زیر می باشد:

دارای تابلو برق مرکزی PLC با مانیتور لمسی 7 اینج و میکروکنترولر از طریق HMI  دارای سیستم هوشمند تشخیص خرابی و دیاگ دستگاه می باشد.

دارای دستگاه سرند با موتور ۳ اسب و ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت می باشد.

دارای دستگاه آسیاب جکشی با تیفه فولادی و موتور 5/7 اسب با ظرفیت ۳۰۰ کیلوگرم در ساعت می باشد.

دارای دستگاه  سیستم خشک کن پیشرفته شامل لوله سینوسی جوشی۲ میل ۲۲ متری با آپشن راه اندازی اتوماتیک سیستم خشک کن به وسیله تابلو برق  PLC  و سیستم هوشمند تنظیم دمای سیکلون و سیستم خشک کن و دارای مکنده توربینی 8 پره با مکش ۵۵۰ کیلوگرم در ساعت موتور ۱۰ اسب ۱۴۰۰ دور و دارای مخزن سیکلون گریز از مرکز میکسر دار و سنسور تنظیم دمای سیکلون می باشد.

دارای دستگاه اکسترودر فوق پیشرفته موتور ۳۰ اسب و ظرفیت ۳۰۰ الی ۳۵۰ کیلوگرم در ساعت همراه با تابلو برق  PLC با آپشن سیستم هوشمند سازی و کنترل هر المنت و برش بریکتی در ابعاد دلخواه و دارای موتور بسیار دقیق SERVO MOTOR  و تعویض ماردون در کمتر از ۹۰ ثانیه با لیزش بار منظم به ماردون و دارای حذف دود بریکت و تنظیم ماردون و سیلندر به صورت کاملا اتوماتیک (بدون دخالت دست) می باشد.

دارای کوره زغال صنعتی مدل آرکیو با ریل و واگن مخصوص پخت زغال فشرده و مشعل 3 تا 5 مدل ایران رادیاتور گاز سوز یا گازوئیل سوز می باشد.

اشتراک در خبرنامه ما

با ما اطلاعات خود را بروز نگهدارید

سبد خرید