ویژگی کوره زغال صنعتی هلندی

ویژگی کوره زغال صنعتی هلندی

اشتراک گذاری مقاله

کوره زغال صنعتی مدل هلندی یکی از بهترین محصولات شرکت آرتا زغال بوده که دارای ثبت اختراع از طرف شرکت آرتا زغال می باشد و همچنین بیش از ۱۰ سال با این مدل کوره صنعتی نیز شرکت آرتا زغال تولید زغال دارد .

کوره زغال مدل هلندی از ظرفیت 1 الی 30 تن ساخته می شود و این کوره چند منظوره بوده جهت پخت انواع زغال کبابی و مرکبات و بریکت و حتی زغال سفید شده را می باشد.

در کوره صنعتی مدل هلندی ساختار شاسی کشی از تیرآهن بوده و کف کوره توسط کانال آباروت کشی 15۰۰ درجه تحمل حرارت دارد که باعث شده کف کوره از پوسیدگی و از بین رفتن در امان باشد.قسمت بالای این کوره نیم گرد بوده و حرارت دهی در این کوره به صورت سینوسی و چرخشی می باشد که در نتیجه باعث بالانس دما در کل دستگاه می گردد یعنی اختلاف دما در تمامی نقاط کوره صفر می باشد.

بدلیل طراحی خاص و منحصر به فرد این کوره ها عمر دستگاه بیشتر و مصرف سوخت بسیار کمتری نسبت به سایر کوره ها داشته و در نهایت ۱۰۰ درصد زغال سالم بدون هیچ گونه شکستگی و گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی و در سریعترین زمان زغال تولید می گردد.

این محصول دارای بیشترین بازدهی در بین محصولات می باشد و از پیشرفته ترین سیستم های کنترل کننده دیجیتالی بهرمند می باشد و با این کوره شرکت آرتا زغال می توان هر نوع زغالی با بهترین کیفیت در سریعترین زمان تولید کرد.

دارای ۳ سنسور حرارت سنج در اطراف کوره و همچنین با داشتن تابلو برق فوق هوشمند PLC با  81 برنامه پخت و همراه با مانیتور 7 اینج که با نصب اپلیکیشن در گوشی هوشمندتان هوشمندتان دسترسی کامل به دمای 360 درجه کوره دارید.

  • دارای سیستم سریع سرد کن فوق پیشرفته ( برای اولین بار در ایران ) می باشد.
  • دارای عایق بندی کامل صنعتی دابل برای جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد.
  • دارای سیستم سرکه گیری پیشرفته و سیستم تصویه دود و بو دو فیلتره می باشد.
  • دارای تخلیه اضطراری فشارشکن در فشار بالای پله کانیو لحظه ای(کسر از ثانیه) می باشد.
  • تمامی رنگ بدنه از نوع رنگ الکترواستاتیک ( رنگ کوره ای) بوده و به دلخواه مشتری می باشد.

اشتراک در خبرنامه ما

با ما اطلاعات خود را بروز نگهدارید

سبد خرید